معرفی شرکت

شرکت پترو یاس پارس در شهر اهواز، پایتخت نفتی ایران، جایی که بیش از ۳ میلیون بشکه نفت در روز تولید می شود، مستقر می باشد. در ابتدا، این شرکت به منظور تامین تجهیزات و قطعات یدکی مورد نیاز صنایع نفت و گاز تاسیس گردید و هم اکنون بر ارایه خدمات تولید نیتروژن در محل و همچنین فراورش سیار نفت و گاز متمرکز گردیده است.
از آنجا که در مناطق نفتـی جنوب ایران، شهـر های بزرگ زیادی با جمعیت فراوان وجـود دارنـد، خدمات فراورش سیار نفت و گاز با بهـره گیری از فناوری های نوین، خطرات زیست محیطی ناشی از سوزاندن نفت و گاز آلوده چاه ها بعد از عملیات تعمیر، اسید زنــی، چاه آزمایی و … را از بین می برد.
نیتروژن جایگزینی ایمن، مقرون به صرفه برای تخلیه و انگیزش چاه های نفت و گاز است، نیتروژن به صورت گسترده ای در عملیات حفاری و تعمیرات چاه های نفت و گاز بکار می رود. یونیت های تولید نیتروژن نصب شده روی تریلر بهترین گزینـه برای استفاده در محل هایی هستند که از نظر هزینه و زمان، انتقال نیتروژن مایع به آنجا به صرفه نباشد.
در راستای ارایه خدمات جامع و گسترده به شرکت های بهره برداری، این شرکت طی برنامه ای دو ساله در نظر دارد تعداد یونیت های تولید نیتروژن و فرآورش سیار خود را تا سه واحد از هر کدام افزایش دهد.

فرآورش سیار نفت و گاز

فناوری، دانش و تخصص

خدمات فنی مهندسی

خدمات نفت، گاز و حفاری

خدمات نیتروژن سیار

چاههای نفت و گاز

تأمین کالا و تجهیزات

صنعت نفت، گاز و حفاری